Vztahy nabízejí různé úhly pohledu. Co si vyberete vy? Vlastní zkušenosti? Znalosti z psychologie? Představy, vytvořené knihami, filmy, seriály?


Náš nový cyklus příběhů na You Tube LETEM VNITŘNÍM SVĚTEM nahlíží na vztahy moderními metodami osobního rozvoje, zejména rodinných konstelací a emočních terapií.


Právě proto už v prvním díle byl pohled na PARTNERSTVÍ možná překvapivý, jiný. Zásadní roli ve vztazích totiž hraje energetické, emoční propojení mezi lidmi.


Není to jen, že na sebe myslíme, ale především co k sobě cítíme. Vztah tedy probíhá i na nevědomé úrovni, kdy proudí láskyplné emoce, ale někdy bohužel taky nenávist, ukřivdění, vztek.


Ve videu „S KÝM VLASTNĚ ŽIJEŠ?“ jsme společně s Adélou hledaly možnosti, jak uzavřít partnerství, které již oficiálně skončilo rozchodem, rozvodem, smrtí, ale přesto může být stále živé.


Novému spokojenému vztahu otevírá cestu uzavřená minulost, vyřešení předchozích vazeb. Jak toho dosáhnout? Tím, že uctíme společný čas, propustíme negace, odpustíme si a s vděčností uznáme to, co nám minulý vztah přinesl.


Zajímavé téma přináší díl druhý. DNES MĚL PREMIÉRU! Jmenuje se „ČÍ JE TO VINA?“ Zveme vás na necelou dvacetiminutovku, věnovanou vztahu MATKY A DCERY.