Ahoj Boženko, zas ti píšu, poněvádž je to zas teďká takový napínavý, samý komploty se dějou. Je to ti po celý tý naší republice pokomplotněný. Třeba ti v tym Brně. Takovej komplot ti tám uděláli na to Ano, že všici čučeli. Voni tam ti Babišovci měli na bilbórdech před volbama, že sou jako „proti korupcí“. No a voni tu korupcí přeci chtěli vyzkoušet, co to vlastně taková korupciá je. Tak tam zavedli na tý brněnský radnicí takový tajný poplatky za ty veřejný zakázky, nic moc velkýho, byly to jen nejaký milióny. No a von na ty Anobrňáky nekdo udělál komplot, že to jako byly vopravdický korupce. Voni tý policajtí vůbec nepochopíli, že to přecí býly takový cvičný úplatky, aby se jako naučíli ti politíci proti temu uplácení bojovat. No prostě komplot.

   A zas podruhý, to zas se vodehrává ve Středočeským kraji. Tam je taková vobětavá Ano-hejtmanka, Pokorná Jermanová. No a teďko máme výročí, sedmdesát let vod tych procesů s tou Horákovou. No a ta Jermanová, vona así zas chtělá mládeži ukázat, jak umělí tý komunistí s člověkem zatočiť. Tak vona to předvedla. Mladá záchranářka Brožová potřebovala v březnu nejaký ty pomůcky proti vírusovi a napsala na ty sítě, že ich maj ty záchranáří málo, vlastně jenom jeden ten respirátor. No a ta hejtmanka hned udělala ten proces – podala na ni voznámení trestní, že jako lže a že je to poplašný šíření a vohrožení lidu. A hned to dala na polícii. Vyšetřovat tu Brožovou budou z teho protiteroristickýho oddílu.  Ta Jermanová prostě chtíla ukázat tu zvůli komunistickou, tu moc, jak můžou mocipáni zamávat s tyma, co se ozvou a mluvěj pravdu. Jenže to zas nepochopíli. Ta hejmanka se teď všude vomlouvá, petici za tu záchranářku teď chce podepsať, že je jí hrozně sympatická. V novinách jí přeje hodně štěstíčka v novej práci – protože záchranářka kvuli ní musíla vodejít z tý svý záchranky. A taky štěstí v osobnim životě jí ta hejtmanka přeje, to hned každej vidí, že vona to trestní voznámení nemyslíla zle. A říká ta hejtmanka, že je to vlastně komplot proti ní – teda né vod tý záchranářky, tu vona má hrozně ráda, ale vod nejakejch neznámejch zloduchů, neřiká kerejch.

   Tak se ti, Božka, s tyma komplotama teď roztrh pytel. A do tyho eště toho našeho Babiša furt votravujou z teho Bruselu, že prej nemá brát ty dotace. Ale dyk von je nebere, von jen čerpá! Prostě je to tu samej komplot.